Znajdź nas na:

Wybierz język:

Jak umówić się na wizytę

Jeżeli chcesz umówić się na wizytę możesz:

1. Zadzwonić

Recepcja No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna:
Tel: +48423070878

Pracujemy:

  • od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 20:00
  • w soboty zgodnie z grafikiem przyjęć lekarzy

2. Zarezerwować wizytę dzięki rejestracji on-line

Dzięki prostej aplikacji, umieszczonej na naszej stronie możesz zarezerwować swoją wizytę w dowolnym miejscu i czasie.
Rejestracja on–line działa 24 h, 7 dni w tygodniu. Rezerwuj wizytę tutaj: kliknij

3. Zarezerwować wizytę osobiście

Zapraszamy do naszej recepcji No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna przy ul. Kilińskiego 185, w Łodzi w godzinach naszej pracy.
Pracujemy od pon. do pt. w godz. od 8:00 do 20:00 oraz w soboty w godzinach od 10:00 do 13:00. Wskazówki dojazdu znajdziesz tutaj: kliknij.

Przed wizytą

Prosimy abyś przybył na wizytę około 5-10 minut wcześniej. Zgłoś się do recepcji, gdzie zostaniesz poproszony o dokonanie rejestracji, wypełnienie oświadczenia oraz okazanie dokumentu tożsamości.

 

Jeśli wiesz, że spóźnisz się na wizytę poinformuj nas o tym telefonicznie. W takiej sytuacji w pierwszej kolejności zostaną przyjęci pacjenci, którzy na swoje wizyty przybyli punktualnie. Dołożymy wszelkich starań, aby czas oczekiwania był jak najkrótszy.

Jeżeli masz wyniki badań wykonanych wcześniej, (badania krwi, badania obrazowe – USG, MR, TK) koniecznie weź je ze sobą – mogą okazać się przydatne podczas umówionej wizyty.

Jak odwołać wizytę

W dniu poprzedzającym dzień wizyty o godzinie 18:00 otrzymasz wiadomość SMS przypominającą o Twojej zarezerwowanej wizycie. Możesz odpowiedzieć na wiadomość TAK (potwierdzając wizytę) lub NIE (odwołując wizytę). Rozumiemy, że czasem nie będziesz mogła/mógł na nią przyjść, dlatego prosimy abyś skorzystał/a z tej funkcjonalności SMS-a lub zadzwonił/a bezpośrednio do nas  (+48423070878) w celu wcześniejszego odwołania zarezerwowanej konsultacji.

Pamiętaj, że Twoja nieodwołana rezerwacja może uniemożliwić innemu pacjentowi skorzystanie z ważnej konsultacji.