Znajdź nas na:

Wybierz język:

Jak dojechać i zaparkować

No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna posiada obecnie dwie lokalizacje

  • Oddział: Księży Młyn przy ul. Kilińskiego 185 w Łodzi, na odcinku pomiędzy ulicą Tymienieckiego a ul. Tylną, na parterze pofabrycznego budynku. Wejście do Centrum Medycznego możliwe jest zarówno od ul. Kilińskiego, jak również z parkingu na tyłach budynku – wjazd od ul. Tymienieckiego

 

  • Oddział: Chojny przy ul. Rzgowskiej 219 w Łodzi, w nowym pawilonie handlowo – usługowym na rogu ulicy Rzgowskiej i Strażackiej (wejście po środku pawilonu na I piętro schodami lub windą). Wjazd pod budynek możliwy jest bezpośrednio z ulicy Rzgowskiej (zjazd z zatoczki przystanku MPK) lub z ulicy Strażackiej (wjazd od tyłu budynku.

PARKING

Dla naszych klientów dostępne są bezpłatne parkingi w obu lokalizacjach:

 

I Oddział: Księży Młyn, ul. Kilińskiego 185, 90-348 Łódź

 

Parking znajduje się na tyłach budynku No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna. Wjazd na parking odbywa się przez bramę ze szlabanem od ulicy Tymienieckiego 20. Parkowanie dla naszych klientów jest bezpłatne. W godzinach popołudniowych nie powinno być problemu ze znalezieniem wolnego miejsca. Od strony parkingu jest oznaczone wejście do No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna (białe drzwi prowadzące do holu)Parkowanie aut możliwe jest również poza posesją wzdłuż ulicy Tylnej i Tymienieckiego oraz ul. Kilińskiego. Parkowanie jest bezpłatne (brak parkomatów w okolicy). Jesteśmy przystosowani dla osób z niepełnosprawnościami.

 

 

II Oddział: Chojny, ul. Rzgowska 219, 93-317 Łódź

 

Parking znajduje się bezpośrednio przy budynku oraz wokół budynku. Parkowanie dla naszych klientów jest bezpłatne. W najbliżej okolicy jest również dużo innych możliwości zaparkowania. Parkowanie jest bezpłatne (brak parkomatów w okolicy). Wejście do No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna znajduje się w centralnej części pawilonu handlowo – usługowego. No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna znajduje się na I piętrze budynku. Można skorzystać ze schodów lub windyJesteśmy przystosowani dla osób z niepełnosprawnościami.

Przystanki komunikacji miejskiej

Oddział: Księży Młyn, ul. Kilińskiego 185

 

Tramwaje: 1, 5

Autobusy: 55 (Przystanek Kilińskiego/Tymienieckiego).

 

 

Oddział: Chojny, ul. Rzgowska 219

 

Tramwaje: 3, 5, 11A, 15

Autobusy: 56, 62, 70, 71A, 71B,

Przed wizytą

Prosimy abyś przybył na wizytę około 5-10 minut wcześniej. Zgłoś się do recepcji, gdzie zostaniesz poproszony o dokonanie rejestracji, wypełnienie oświadczenia oraz okazanie dokumentu tożsamości.

 

Jeśli wiesz, że spóźnisz się na wizytę poinformuj nas o tym telefonicznie. W takiej sytuacji w pierwszej kolejności zostaną przyjęci pacjenci, którzy na swoje wizyty przybyli punktualnie. Dołożymy wszelkich starań, aby czas oczekiwania był jak najkrótszy.

Jeżeli masz wyniki badań wykonanych wcześniej, (badania krwi, badania obrazowe – USG, MR, TK) koniecznie weź je ze sobą – mogą okazać się przydatne podczas umówionej wizyty.

Jak odwołać wizytę

W dniu poprzedzającym dzień wizyty o godzinie 18:00 otrzymasz wiadomość SMS przypominającą o Twojej zarezerwowanej wizycie. Możesz odpowiedzieć na wiadomość TAK (potwierdzając wizytę) lub NIE (odwołując wizytę). Rozumiemy, że czasem nie będziesz mogła/mógł na nią przyjść, dlatego prosimy abyś skorzystał/a z tej funkcjonalności SMS-a lub zadzwonił/a bezpośrednio do nas  (+48423070878) w celu wcześniejszego odwołania zarezerwowanej konsultacji.

Pamiętaj, że Twoja nieodwołana rezerwacja może uniemożliwić innemu pacjentowi skorzystanie z ważnej konsultacji.