Znajdź nas na:

Wybierz język:

Endermologia LPG Alliance – zdrowie i piękno bez względu na wiek!

W No Age Clinic nieustannie dążymy do rozwoju, by nasi Klienci mieli dostęp do najnowocześniejszych technologii, w trosce o ich zdrowie i piękno. Przecież zdrowie i piękno bez wieku to nasze hasło, tzw. claim, który definiuje wszystkie nasze działania.

 

Chcemy oferować usługi, które nie tylko aktywnie niwelują problemy estetyczne, medyczne tj. przebarwienia, zmiany skórne, ale też w naturalny sposób dopinguję organizm ludzi do samoregeneracji, odmładzania i poprawy wyglądu, równolegle ze zdrowiem.  Dlatego postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o zaawansowane urządzenie do endermologii medycznej Cellu M6 Alliance renomowanej marki LPG. Marki, która stoi za odkryciem i wdrożeniem niezwykłej metody masażu próżniowego – endermologii, powszechnie uważaną za jeden z kroków milowych medycyny estetycznej.

30 lat doświadczeń endermologii w trosce o zdrowie i piękno.

Endermologia, czyli masaż podciśnieniowy ze względu na swoje liczne zalety znajduje szerokie zastosowanie nie tylko w kosmetologii, ale także medycynie i fizjoterapii. jest to uniwersalna technologi medyczna, której wachlarz zastosowań jest bardzo szeroki. W Polsce stosowana jest głównie w gabinetach kosmetycznych, spa i klinikach medycyny estetycznej, do walki z cellulitem, miejscowego wyszczuplania i ujędrniania skóry.

Historia powstania endermologii.

W roku 1986 Louis-Paul Guitay wynalazł urządzenie oparte o rewolucyjną technologię i ochrzcił je mianem Cellu M6.  Autor uległ wypadkowi i był poddawany intensywnej rehabilitacji. Obserwując ciężką, fizyczną prace fizjoterapeutów, postanowił stworzyć urządzenie, które częściowo zastąpi ich w pracy.  Chciała stworzyć urządzenie, które będzie symulować ruchy przy masażu.  Metoda we Francji spotkała się z uznaniem środowiska medycznego. Pierwotnie było ono przeznaczone na rynek rehabilitacyjny, gdzie ta metoda mechanicznej stymulacji ciała zrobiła olbrzymie wrażenie na fizjoterapeutach i pacjentach. Setki testów oraz badań naukowych, pozytywne opinie pacjentów, fizjoterapeutów, wśród których nie brakowało uznanych sportowców zapewniły marce LPG dynamiczny rozwój, a także odpowiedni rozgłos dla nowej technologii.

Po 14 latach od wprowadzenia na rynek, o Cellu M6 upomniała się branża kosmetyczna. Zauważono ze stymulacja tkanek przy użyciu endermologii oddziałuje na walory estetyczne skóry i całego ciała. Tak właśnie powstała endermologia – czyli najnowocześniejsza technologia do masażu próżniowego.

LPG ALIANCE – najnowsze osiągnięcie w endermologii.

Co ciekawe technologia endermologii LPG rozwija się stale w wielu kierunkach – estetycznym  i medycznym. najnowsze urządzenie do LPG Alliance  jest prawdziwym kombajnem do zabiegów z jednej i drugiej dziedziny.

LPG w marcu 2017 roku wprowadziło nowy patent, dostępny w urządzeniu LPG Alliance – naszej najnowszej maszynie do endermologii. Urządzenie Cellu M6 mobilizuje tkankę skórną, tkankę łączną oraz mięśnie, odtwarzając i optymalizując ręczne ruchy masujące.

Zasada działania tej technologii polega na mechanicznej mobilizacji tkanki skórnej i powięzi, zwanej „endermologie”. Ręczne ruchy masujące są odtwarzane i optymalizowane przez system zasysania, rolek i/lub klapek.

 

Zabiegi LPG Alliance stosowane są jako:

 

  • przygotowanie do zabiegów chirurgicznych,
  • przygotowanie do zabiegów estetycznych, wykonywanych z injekcją preparatów
  • w leczeniu obrzęków ciała i twarzy
  • w leczeniu obrzęków u pacjentów i pacjentek po mastektomii, amputacjach kończyn
  • w bólach mięśni
  • nawet w leczeniu jelita drażliwego
  • w likwidacji cellulitu
  • w miejscowym wyszczuplaniu
  • w ujędrnianiu skóry twarzy
  • jako wsparcie zabiegów “białej” kosmetologii

 

Obecnie francuska firma to jeden z liderów w branży medycznej i medycyny estetycznej. Skuteczność kolejnych generacji Cellu M6 została udowodniona przez 80 tys. referencyjnych ośrodków na całym świecie, a także 145 badań prowadzonych przez uznane instytuty z całego świata.

Złoty środek, czyli filozofia LPG

Filozofia marki LPG to stawianie na naturalne oddziaływanie na organizm ludzki, stymulacja jego procesów regeneracji.

 

Coraz więcej naszych klientów i pacjentów świadomie wybiera zabiegi naturalne, z użyciem naturalnych składników, kosmetyków vege. Oczekuje całkowicie naturalnego oddziaływania na swój organizm. Dlatego technologia LPG Alliance stworzona jest właśnie dla nich. My szanując te oczekiwania postaraliśmy się spełnić te oczekiwania.  Mimo tego, że w ofercie No Age Clinic mamy bardzo szeroką ofertę zabiegów laserowych, ginekologii estetycznej, urologii estetycznej, HIFU, to postanowiliśmy uzupełnić swój portfel usług o technologię całkowicie naturalną, która oddziałuje na człowieka bez emisji jakichkolwiek czynników dodatkowych, tj. fale akustyczne, ultradźwięki, światło lasera. Taką technologia jest endermologia.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą zabiegów oraz cennikiem!